Cennik

Abonament (netto rok)
Limit faktur
Limit klientów
Limit produktów
Ekonomiczny: 96 zł
30
30
30
Prestiżowy: 168 zł
bez ograniczeń
bez ograniczeń
bez ograniczeń
Dzięki oszczędnościom poczynionym za pomocą naszego programu do obsługi faktur elektronicznych, będziesz mógł przeznaczyć większe środki finansowe na rozwój swojej firmy.

Ekonomiczny

Za: 8 / miesiąc
96 zł netto / rok
Konto z ograniczeniami

Prestiżowy

Za: 14 / miesiąc
168 zł netto / rok
Miesięczny limit faktur 30 bez ograniczeń
Klienci 30 bez ograniczeń
Produkty na fakturze 30 bez ograniczeń
Wybierz Wybierz
Podstawowe faktury (VAT, proforma, korekta) Tak Tak
Więcej faktur Tak Tak
Wysyłanie faktur mailem Tak Tak
Faktury cykliczne Tak Tak
Kontrola płatności Tak Tak
Powiadomienia sms/mail Tak Tak
Wybierz Wybierz
 
Za dodatkową opłatą, możemy dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
 
Program do wystawiania faktur online faktivo.pl dostępny jest w kilku wariantach cenowych, których dopasowanie jest możliwe dla każdego budżetu przedsiębiorstwa, które będzie chciało z programu korzystać.

Wystawianie e-faktur online nigdy nie było jeszcze tak tanie - gdyż w przypadku programu faktivo.pl jest praktycznie bezpłatne. Faktivo.pl pozwala bowiem na wystawianie faktur online i korzystanie z innych funkcji internetowego programu do wystawiania faktur za darmo przez okres trzydziestu dni.

Takie rozwiązanie powoduje, że każda firma może przetestować możliwości oferowane przez program bez ryzyka ponoszenia kosztów. Jest to szczególne ważne wtedy, kiedy chcemy sprawdzić, czy dany program spełni nasze wymagania.

Dla osób już zdecydowanych na współpracę z programem do fakturowania online faktivo.pl mamy dostępne dwa pakiety, różniące się funkcjonalnością oraz cenami:

1. Pakiet ekonomiczny

Pakiet ekonomiczny jest to pakiet programu do faktur online pozwalający na wystawianie wielu faktur, ale jednocześnie posiadający pewne obostrzenia. W ramach pakietu ekonomicznego mamy możliwość wystawiania do 30 faktur miesięcznie. System pozwala tez wtedy na wprowadzenie do programu do 30 klientów z różnymi danymi firmowymi, oraz na wstawienie do 30 produktów w ramach pojedynczej faktury.

Poza tym, program pozwala na wystawianie różnych rodzajów faktur - faktury VAT, faktury korekty, czy też dokumentu typu faktura pro forma.

W ramach pakietu ekonomicznego można także wysyłać faktury pocztą elektroniczną e-mail bezpośrednio do klienta, przeprowadzać kontrolę płatności poprzez odpowiednie odznaczanie opcji wpłaty bądź jej braku, czy też ustawić cykliczne automatyczne wystawianie faktury dla predefiniowanego klienta.

2. Pakiet Prestiżowy

W ramach pakietu prestiżowego klient, który zdecyduje się na jego wykupienie może liczyć na totalne zniesienie jakichkolwiek limitów, jakie występują w niższych pakietach systemu do wystawiania faktur online faktivo.pl. Można bez ograniczeń wystawiać faktury VAT online, wprowadzać do systemu nieograniczoną liczbę klientów czy też wprowadzać bez ograniczeń produkty w ramach jednej faktury.

System w wersji pakietu prestiżowego oferuje także opcje związane z błyskawiczną wysyłką do klienta, umożliwia nawet ustawienie powiadomień w formie poczty elektronicznej bądź wiadomości typu SMS wysyłanej na telefon komórkowi klienta programu do wystawiania faktur online faktivo.pl

Jak widać, pakiety systemu fakturo online faktivo.pl zostały przygotowane z myślą o każdym przedsiębiorcy, ich oferta jest stworzona specjalnie z myślą o firmach dysponujących zróżnicowanym budżetem. Dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie w stanie wybrać coś dla siebie.

W przypadku pytań związanych z doborem odpowiedniego pakietu w programie do wystawiania faktur online faktivo.pl zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.