Czym jest program?

Każdy przedsiębiorca z pewnością doceni zalety płynące z używania programu do wystawiania faktur online. Niezależnie od skali przedsiębiorstwa, a co za tym idzie ilości faktur, jakie są w nim na co dzień wystawiane, fakturowanie online jest obecnie trendem, który dzięki swojej innowacyjności oraz wynikającej z niej oszczędności czasu i pieniędzy zdobywa sobie coraz szersze grono zwolenników.

Fakturowanie online generuje oszczędności w bardzo prosty sposób - przenosi całość tematów związanych za fakturami w sferę dokumentów elektronicznych. Dzięki temu powstaje pierwsza oszczędność, dosyć oczywista - wydatki związane z drukowaniem faktur i zakupem papieru znikają!

W końcu można uwolnić się od kapryśnych drukarek, kupowania tuszu lub tonera i ciągłego uzupełniania ryz papieru. Obecnie dwa kliknięcia sprawiają, że faktura w popularnym i uniwersalnym formacie .pdf generowana jest wprost na ekranie naszego monitora! Oczywiście, zawsze można ją potem wydrukować w formie fizycznej - tylko pojawia się pytanie po co?

Pomijając koszta związane z wydrukiem faktury VAT, przy korzystaniu z programu do wystawiania faktur online faktivo.pl znika problem wynikający z potrzeby terminowego dostarczenia faktury VAT do klienta! W ramach programu do wystawiania faktur wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk, aby z uprzednio skonfigurowanego konta został wysłany list e-mail do odbiorcy, zawierający w załączniku rzeczoną fakturę! Można zapomnieć o ciągnących się kilometrami kolejkach na poczcie!

Generowanie faktur online rodzi także kolejną oszczędność - znika potrzeby rezerwowania fizycznego miejsca w biurze lub innej siedzibie firmy na archiwizowanie faktur. Wszystko zapisywanie jest w formie online poprzez najnowocześniejsze obecnie rozwiązanie komunikacji online, czyli chmurę internetową.

Takie rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo naszych danych na wypadek ich utracenia - żadne fizyczne uszkodzenie sprzętu bądź też kradzież komputera nie wpłynie na dostęp do naszych faktur! Program przechowując dane w chmurze jest dostępny z każdego komputera na świecie (oczywiście pod warunkiem posiadania stosownych danych wymaganych do zalogowania się do programu do wystawiania faktur online faktivo.pl), a logowanie odbywa się w sposób bardzo prosty, znany większości użytkowników z poczty elektronicznej e-mail.

Program do wystawiania faktur w formie online faktivo.pl zapewnia także pełne bezpieczeństwo danych - w ramach systemu funkcjonuje kilka równoległych zabezpieczeń, a całość podlega audytom firm zewnętrznych specjalizujących się w ochronie danych w Internecie.

Zespół faktivo.pl zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo danych dostępnych w Internecie - stąd tak duże starania czynione z naszej strony dla zapewnienia dla Państwa jak najwyższego stopnia zabezpieczenia danych.

Faktivo.pl to pierwszy tak bezpieczny system do wystawiania faktur online. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie wprowadzając swoje dane w świat Internetu, musisz wybrać faktivo.pl